Aktualności


1  2  3    >

Uchwyty seriii D już w ofercie!

Nowe uchwyty seriii D: DP10, DP10-S2, DP10R, DP10R-S2, DP45, DP45-S2, DP45R, DP45R-S2, DQ10, DQ10-S2, DQ10R, DQ10R-S2, DQ45, DQ45-S2, DQ45R, DQ45R-S2, DQS.
Uchwyty serii D wykonane ze stali nierdzewnej w gatunku 316, o rurze Ø45x25. Wytwarzane są w wymiarach: 150<L≤2100 Xmax=1300.
Uchwyt DQS ma wymiary: X=830mm, L=960mm, C=40mm, Ø45x25.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolejny raz Firma Wala laureatem prestiżowych nagród

Redakcja pisma gospodarczego Puls Biznesu w popularnym rankingu po raz dziesiąty uhonorowała firmę Wala prestiżową nagrodą „ Gazela Biznesu  2019”. Pozycja na liście Gazel zależy od osiągniętych wyników, a konkretnie od wypracowanego w ciągu ostatnich lat przyrostu obrotu. 
Wala należy również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2020 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość w naszym kraju. 

Już niedługo w ofercie rolka jednorzędowa!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już niebawem w Naszej ofercie pojawi się nowa rolka jednorzędowa.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2018

Firmie Wala przyznano za kolejny miniony rok 2018 Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, potwierdzający nieprzerwanie od 2010 roku wysoką stabilność finansową i zaufanie w biznesie.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Kolejna nagroda dla firmy Wala

Firma Wala po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodności Płatniczej. Nasza firma jest uczestnikiem Programu Rzetelna Firma od 2008roku. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Zachęcamy do dalszej współpracy.

Firma Wala po raz kolejny laureatem prestiżowej nagrody

Firma Wala po raz dziewiąty znalazła się wśród przedsiębiorstw, które otrzymały  prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2018. Nagrodę przyznała redakcja dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”-  organizatora rankingu najbardziej dynamicznych, małych i średnich firm w Polsce. O miejscu na liście rankingowej  decyduje istotny wzrost  obrotów, osiągnięcie zysku przez trzy pełne lata oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Wala po raz kolejny dołączyła również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2019 - polskich firm, o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2017

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny przyznany nam został Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za wysoką stabilność finansową.

Zapraszamy do dalszej współpracy.

Kolejny raz Firma Wala laureatem prestiżowych nagród

Redakcja pisma gospodarczego Puls Biznesu w popularnym rankingu po raz ósmy uhonorowała firmę Wala prestiżową nagrodą „ Gazela Biznesu  2017”. Pozycja na liście Gazel zależy od osiągniętych wyników, a konkretnie od wypracowanego w ciągu ostatnich lat przyrostu obrotu.  Wala należy również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2018 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość w naszym kraju. Kolejny wyróżnienie za dynamiczny i efektywny rozwój przyznał firmie Instytut Europejskiego Biznesu w jubileuszowej XII edycji konkursu Gepard Biznesu 2017.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2016

Firmie Wala przyznano za kolejny miniony rok 2016 Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, potwierdzający nieprzerwanie od 2010 roku  wysoką stabilność finansową i zaufanie w biznesie.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Firma Wala od lat laureatem prestiżowych nagród

Firma Wala po raz siódmy znalazła się wśród przedsiębiorstw, które otrzymały  prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2016. Nagrodę przyznała redakcja dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”-  organizatora rankingu najbardziej dynamicznych, małych i średnich firm w Polsce. O miejscu na liście rankingowej  decyduje istotny wzrost  obrotów, osiągnięcie zysku przez trzy pełne lata oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.  To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Po raz kolejny firma dołączyła również do zaszczytnego grona Diamentów Forbesa 2017 -  polskich firm, o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa. Organizatorem  rankingu  jest miesięcznik Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska . To drugie obok Gazeli Biznesu wyróżnienie  dla Spółki Wala za osiągnięte wyniki finansowe otrzymane w ostatnim czasie.

Uzyskanie prestiżowych nagród jest niezwykle cenne, gdyż świadczy  o nieustannym rozwoju i potwierdza mocną pozycję firmy Wala na rynku.

1  2  3    >