Aktualności


<  1  2  3    >

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny został nam przyznany Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności za rok 2015. 
Zapraszamy do dalszej współpracy.

Ocena zgodności WE dla uchwytów z elektroniką

Pragniemy poinformować, że nasze uchywty z elektroniką zostały sprawdzone pod kątem zgodności z Polskimi Normami i Dyrektywą Maszynową i zostały w pełni dopuszczone do eksploatacji z nadaniem oznaczenia CE na wyrobie. W dziale do pobrania pełna ocena zgodności.
Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do kupowania naszych wyrobów.

WALA laureatem prestiżowych nagród

Redakcja pisma gospodarczego Puls Biznesu w popularnym rankingu po raz szósty uhonorowała firmę Wala prestiżową nagrodą „ Gazela Biznesu  2015”. Pozycja na liście Gazel zależy od osiągniętych wyników, a konkretnie od wypracowanego w ciągu ostatnich lat przyrostu obrotu.  Wala należy również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2016 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość w naszym kraju. Kolejny wyróżnienie za dynamiczny i efektywny rozwój przyznał firmie Instytut Europejskiego Biznesu w jubileuszowej X edycji konkursu Gepard Biznesu 2015, oraz tytuły Efektywna Firma i Mocna Firma Godna Zaufania.

Zawias do tafli szklanej WTA i WTB - raport z badań

Z radością pragniemy poinformować, że do grona produktów klasyfikowanych WALA, dołączył zawias do tafli szklanej WTA oraz WTB. Pełny raport z badań znajduje się w dziale do pobrania, a obok strona tytułowa z klasyfikacją.

Certyfikat stałości właściwości użytkowych - aktualizacja 07.03.2016

W dziale do pobrania jest już dostępny najnowszy certyfikat stałości właściwości użytkowych poszerzony o nowe produkty firmy WALA.

Certyfikat stałości właściwości użytkowych

Pragniemy poinformować, że można już pobrać najnowszy certyfikat ITB stałości właściwości użytkowych, wzbogacony o mozliwość zastosowania naszego zawiasu rolkowego WR w drzwiach przeciwpożarowych i w drzwiach na drogach ewakuacyjnych.
Zachęcamy do stosowania zawiasu rolkowego w nowych typach zabudowy przeciwpożarowej.

Aprobata techniczna ITB na uchwyty drzwiowe WALA

W dziale do pobrania znajduje się pełny raport Aprobaty Technicznej Instytutu Techniki Budowalnej dla uchwytów drzwiowych WALA.
Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Certyfikat wiarygodności finansowej

Pragniemy poinformować, że firma WALA otrzymała nowy Certyfikat Wiarygodności Finansowej na podstawie danych finansowych za rok 2014.

Certyfikat zgodności WE

Certyfikat został wzbogacony o nowy zawias rolkowy WR.

IFT ROSENHEIM - badanie zawiasu rolkowego

<  1  2  3    >