Zawiasy do drzwi

Zobacz ofertę

Uchwyt do drzwi

Zobacz ofertę

Systemy kontroli dostępu

Zobacz ofertę

Klamka / Gałka / Szyld

Zobacz ofertę

Rygiel do drzwi

Zobacz ofertę

Okucia do szkła

Zobacz ofertę

Aktualności

Nagroda architektów w kategorii FUNKCJA - INNOWACJA
Nagroda architektów w kategorii FUNKCJA - INNOWACJA

20-05-2022

Nagroda architektów w kategorii FUNKCJA - INNOWACJA

Taka miła informacja dotarła do nas:
Uchwyt WALA  z czytnikiem liniii papilarnych eKey dLine wygrał NAGRODĘ ARCHITEKTÓW w kategorii FUNKCJA - INNOWACJA na Forum Branżowym.
Cieszymy się smiley rozpiera nas duma.
Nieskromnie przyznajemy, że nagrodzony uchwyt do drzwi to naprawdę piękna sztuka.

ZOBACZ TO

Kręcimy filmy instruktażowe

20-05-2022

Kręcimy filmy instruktażowe

Z myślą o Was kręcimy filmy instruktażowe. Aby ułatwić Wam montaż zawiasów, regulację zawiasów, montaż i wymianę taśmy LED uchwycie kieszeniowym. Do tej pory gotowe są filmy dotyczące zawiasów rolkowych jednorzędowych i dwurzędowych, oraz zawiasów ukrytych. Sukcesywnie będziemy tworzyć dla Was kolejne filmy instruktażowe, by montaż naszych zawiasów do drzwi był jeszcze łatwiejszy i szybszy. Zawiasy do drzwi WALA to produkt najwyższej klasy. Aby mogły długo i bezawaryjnie służyć, powinny być odpowiednio dobrane, zamontowane zgodnie z instrukcją oraz precyzyjne wyregulowane. Dlatego też na stronie posiadamy bardzo wygodny i praktyczny KALKULATOR ZAWIASÓW, który pomoże dobrać ilość zawiasów w zależności od gabarytów i wagi drzwi. Kolejnym krokiem, którym chcemy usprawnić montaż i regulację, czyli docelowo długotrwałe funkcjonowanie zawiasów do drzwi, są właśnie FILMY INSTRUKTAŻOWE. Warto kliknąć "SUBSKRYBUJ"  aby być na bieżąco z nowymi filmami. 

Kliknij i zobacz kanał WALA 

Nagrody dla firmy WALA Sp. z o.o. rok 2021/2022

21-04-2022

Nagrody dla firmy WALA Sp. z o.o. rok 2021/2022

Z radością pragniemy poinformować, że firma WALA Sp. z o.o. 
po raz kolejny została wyróżniona nagrodami
GAZELE BIZNESU 2021 oraz DIAMENTY FORBES 2022.
Są to bardzo ważne dla nas osiągnięcia,
ponieważ świadczą o zrównoważonym zarządzaniu firmą,
o nieustannym rozwoju działalności
i o wysokiej jakości produktu.
Te wyróżnienia są dla nas powodem do dumy
oraz ogromnym motywatorem do dalszego działania. 

UCHWYT DO DRZWI PS21
UCHWYT DO DRZWI PS21UCHWYT DO DRZWI PS21UCHWYT DO DRZWI PS21

12-04-2022

UCHWYT DO DRZWI PS21

               Pragniemy zaprezentować nowy uchwyt PS21. Główną cechą charakteryzującą serię PS jest fakt, że wszystkie uchwyty zostały wykonane z płaskownika. Nowy model, który chcielibyśmy Państwu przedstawić został stworzony z aluminium, co pozwala na wykończenie w kolorach palety RAL, powłokach INOX oraz ANODA F-40 (szlifowane). Taki wachlarz możliwości, pozwoli nam swobodnie dobrać kolor do zamierzonego efektu końcowego na drzwiach. Dostosowanie drzwi wraz z pochwytem do elewacji jest szalenie ważne, gdyż właśnie te reprezentacyjne elementy są priorytetowe - jako pierwsze witają naszych gości. Mogą zapraszać i przyciągać, jeśli całościowy design będzie spójny i popularnie mówiąc - ładny.
             Pochwyt PS21, wykonany z płaskownika o szerokości 80 mm x 10 mm grubości. Pochwyt standardowo posiada 3 nóżki, a dla długości w przedziale 2001-2500 sugerowane są już 4 punkty mocujące, dzięki temu jest stabilny i wytrzymały. Uchwyt do drzwi PS21 prezentuje się bardzo ekskluzywnie i charakterystycznie, szczególnie gdy zastosujemy efektowną imitację przedłużenia uchwytu PSN01. Najlepszy efekt osiągniemy stosując przedłużenie z dwóch stron, góra i dół, na pełną wysokość drzwi, by pochwyt tworzył zgraną całość ze skrzydłem drzwiowym.
             Możemy wzbogacić wizualnie uchwyt do drzwi, stosując efektowne podświetlenie za pomocą  wbudowanej taśmy LED na całej długości antaby. Do wyboru mamy 4 kolory podświetlenia: biały zimny (standard), biały ciepły, biały neutralny lub niebieski.
             Piękne geometryczne kształty uchwytu PS21 doskonale wpasują się w nowoczesne loftowe wnętrza, a szczególnie jeśli poddamy go anodowaniu na czarno ze szlifem F-40. W takiej wersji bez wątpienia przyciągnie oko i rzuci uśmiech zadowolenia na twarz każdego, kto będzie miał szczęście go zobaczyć i użyć. Decydując się na uniwersalną powłokę INOX, każdy styl wnętrzarski wzbogacimy funkcjonalną ozdobą w postaci pięknej antaby. Wybierając natomiast jeden z kolorów palety RAL, możemy zintegrować uchwyt z drzwiami tak, że będzie sprawiał wrażenie spójnej jedności i nierozerwalnej całości z drzwiami. Uchwyty na drzwiach pełnią rolę dekoracyjną i praktyczną. Oprócz tego, że powinny wyglądać ładnie, muszą być przede wszystkim wygodne w użytkowaniu i funkcjonalnie zaprojektowane. Do tego oczywiście precyzyjnie wykonane z materiałów najwyższej jakości, by mogły służyć nam przez wiele lat.
           Nowy uchwyt PS21 zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu zewnętrznym, dlatego doskonale sprawdzi się na drzwiach wejściowych do domu, do biura, jak i w budynku użyteczności publicznej, a jedyne ograniczenie to fakt, że przeznaczony jest do drzwi panelowych, ze względu na zastosowane mocowanie.

 

Uchwyt do drzwi + Ekey dLine czytnik linii papilarnych
Uchwyt do drzwi + Ekey dLine czytnik linii papilarnychUchwyt do drzwi + Ekey dLine czytnik linii papilarnych

31-01-2022

Uchwyt do drzwi + Ekey dLine czytnik linii papilarnych

     Systemy kontroli dostępu są funkcjonalnym elementem zastępującym klucze do drzwi. Czytnik linii papilarnych jest najwygodniejszy, ze względu na to, że wymaga najmniej od użytkownika. Nie trzeba pamiętać kodu do klawiatury, nie trzeba nosić transponder do czytnika RFID, wystarczy palec, który zawsze mamy przy sobie.
WALA poszerza swoją ofertę o kolejny biometryczny czytnik linii papilarnych, który zamontowany w uchwycie urzeka swoim designem. Ekey dLine jest kwintesencją idealnego symetrycznego minimalizmu. Posiada 4 segmentowy pierścień LED, który efektownie komunikuje etap pracy. Można regulować jasność podświetlenia lub je całkowicie wyłączyć.
     Najwygodniejszą opcją montażu czytnika jest umieszczenie go w uchwycie. Dzięki temu jednym ruchem ręki odblokowujemy drzwi odciskiem palca i od razu możemy je otworzyć. Ekey dLine pozwala zapisać standardowo 20 wzorów linii papilarnych, a w wersji rozszerzonej aż do 100. Można przypisać różne funkcje różnym palcom jak np. otwarcie drzwi - wskazującym palcem, otwarcie i zamknięcie bramy – kciukiem, oraz włączenie i wyłączenie oświetlenia palcem serdecznym, bądź inaczej wg własnego uznania. Wszystkie te funkcje mogą być obsługiwane przez jedno urządzenie.
     Czytnik linii papilarnych Ekey dLine jest kompatybilny z systemami Smart Home, również z Amazon Alexa, co pozwala nam otworzyć drzwi będąc w innym pomieszczeniu. Aplikacja Ekey Bionyx jest bardzo intuicyjnie zaprojektowana i ma wiele przydatnych funkcji, jak np. powiadomienie PUSH w momencie otwarcia drzwi np. gdy dzieci wróciły do domu. Umożliwia tworzenie harmonogramów dostępu, np. sprzątaczka w czwartki od 10-14. Aplikacja pracuje w 2 trybach: LOCAL łącząc się przez Bluetooth gdy jesteśmy w pobliżu lub COMFORT przy połączeniu przez WI-FI, co pozwala nam będąc jeszcze w pracy, otworzyć drzwi cioci, która przyjechała nieco wcześniej.
     Uchwyt do drzwi jest doskonałym rozwiązaniem, a wzbogacony o systemy kontroli dostępu, nie ma sobie równych. Elegancja, funkcjonalność, nowoczesność i ponadczasowość w jednym.  W których uchwytach WALA można zamontować czytnik linii papilarnych Ekey dLine?  ZOBACZ >>>

Przycisk w uchwycie
Przycisk w uchwyciePrzycisk w uchwyciePrzycisk w uchwyciePrzycisk w uchwyciePrzycisk w uchwyciePrzycisk w uchwycie

25-11-2021

Przycisk w uchwycie

Przycisk w uchwycie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Działa jako dodatkowe zabezpieczenie drzwi i umożliwia ich otwieranie. Przycisk z reguły montujemy od spodu uchwytu, więc nie jest on widoczny na pierwszy rzut oka, aby go zobaczyć trzeba spojrzeć na uchwyt z perspektywy bocznej. Ktoś kto nie jest świadomy jego obecności nie otworzy drzwi. Ten układ sprawia też, że chwytając za pochwyt, można wygodnie użyć przycisku za pomocą palca wskazującego. Jeśli zostanie podłączony w odpowiedni sposób, może pełnić funkcję przycisku dzwonka. Jest kompatybilny z elektrozaczepami i elektro zasuwnicami większości producentów na rynku. Ta wersja przycisku jest budżetową tańszą wersją mikroprzełącznika i mikrosensora. Można go podłączyć w dwojaki sposób, jako świecący lub nieświecący.  Przycisk jest dostępny w wykończeniu stali nierdzewnej oraz aluminiowym - czarnym. Przyciski mogą być w rurach okrągłych, prostokątnych i kwadratowych. Tutaj są szczegóły

Gala Firm Rodzinnych - WALA na 3 miejscu w woj. śląskim

10-11-2021

Gala Firm Rodzinnych - WALA na 3 miejscu w woj. śląskim

Ranking Firm Rodzinnych Forbesa mocno przefiltrował Polskie przedsiębiorstwa. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z osiągniętego na Forum 3 miejsca na tle pozostałych firm Śląskich. To nagroda, która jest powodem do dumy. Spotkanie na IV Gali było nie tylko okazją do uhonorowania laureatów rankingu Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych, ale także do rozmów na ważne i aktualne tematy. Dyskusje potwierdziły, że Polskie Firmy Rodzinne, dzięki unikalnym wartościom i umiejętnościom, pozostają silnym filarem polskiej gospodarki, co jest szczególnie ważne w obecnym czasie pełnym niepewności.

Diamentowy Certyfikat Rzetelności Płatniczej

02-11-2021

Diamentowy Certyfikat Rzetelności Płatniczej

Firma WALA po raz kolejny została nagrodzona CERTYFIKATEM RZETELNOŚCI PŁATNICZEJ. Dotyczy roku 2020 oraz 2021. Świadczy to o przemyślanym i trafnym zarządzaniu firmą, o mądrych decyzjach, o dbałości o pracowników, ponieważ bez nich firma nie ma szans się rozwijać. Powyższa nagroda jest efektem ciężkiej pracy, szacunku do klienta, powagi i doświadczenia. Certyfikat ten wskazuje bezsprzecznie, że firma WALA jest RZETELNYM kontrahentem z którym warto współpracować.

Nowości w zawiasach rolkowych
Nowości w zawiasach rolkowychNowości w zawiasach rolkowychNowości w zawiasach rolkowych

15-10-2021

Nowości w zawiasach rolkowych

Firma Wala rozszerzyła swoje portfolio o nowe rodzaje zawiasów rolkowych do wariantu zawiasu WR1R – jednorzędowego dołączył WR-2R – dwurzędowy, który jak sama nazwa wskazuje wyróżnia się dwoma rzędami mocowań. Ta różnorodność w ofercie zapewnia bardziej optymalny dobór zawiasów pod kątem sztywności, izolacyjności i ceny. Wraz z nową propozycją rolki firma wprowadza kilka zmian. Od teraz zawiasy rolkowe WR-1R, WR-2R sprzedawane będą jako częściowo złożone, co znacząco przyspieszy i uprości ich montaż na drzwiach. System mocowania na kontrpłytki, który wzmacnia sztywność zawiasu i „wybacza” ewentualne błędy obróbki. Idąc dalej zastosowano dodatkowe elementy izolacyjne w zawiasach, które pozytywnie wpływają na izolację termiczną konstrukcji. A dla podniesienia walorów wizualnych zawiasów rolkowych od teraz stosowane będą czarne śruby mocujące. 

Podstawowa różnica między WR-1R a WR-2R wynika z zestawu mocującego. Zawias rolkowy WR-2R posiada podstawę mocującą ościeżnicy jak i skrzydła drzwiowego z dwoma rzędami mocowań, co ma bardzo korzystny układ w przypadku drzwi otwieranych na zewnątrz. Pierwszy rząd mocowań jest w przekładce termicznej, a drugi rząd stabilnie osadzony w aluminium. Oba rzędy mocowań są zmontowane z kontrpłytką stalowo-tworzywową, która posiada tuleje stałe, co daje nam solidne i wytrzymałe mocowanie zawiasu.

Z zewnątrz zawiasy jednorzędowe i dwurzędowe nie różnią się między sobą, są subtelne, skromne i eleganckie. Pozwalają na dopasowanie wizualne do drzwi  oraz ościeżnicy za pomocą pełnej palety RAL, ANODY oraz sublimacji imitującej drewno. Niezawodne i wytrzymałe zawiasy rolkowe posiadają badania najwyższej klasy wytrzymałości co sprawia że mogą zostać stosowane w drzwiach ewakuacyjnych.

Rewizja w uchwytach z elektroniką
Rewizja w uchwytach z elektronikąRewizja w uchwytach z elektroniką

09-09-2021

Rewizja w uchwytach z elektroniką

Przedstawiamy Państwu nowoczesną technologię, która zdecydowanie sprawi, że montaż uchwytów z elektroniką na drzwiach od teraz będzie czystą przyjemnością.
Niegdyś kable od elektroniki, wystawały z drzwi, zwijały się, bywały zbyt długie, wymagały wielokrotnego przycinania i lutowania.
Od dziś te doświadczenia znikną dzięki rewizji w uchwytach, która umożliwia
ukrycie kostki łączącej oraz nadmiaru kabla w uchwycie !!!
Wtyczka łącząca która łączy kabelki z drzwi z kabelkami z uchwytu również bez trudu mieści się w okienku rewizyjnym co sprawia, że montaż uchwytu jest niebywale przyjemny i łatwy.
Okienko rewizji znajduje się od spodu pochwytu, jest wykonane bardzo precyzyjnie, dlatego w pozycji zamkniętej jest niemalże niewidoczne. Nie zaburza estetyki i elegancji antaby.

Zawias Ukryty uzyskał Złote Godło QI za Najwyższej Jakości Produkt

30-06-2021

Zawias Ukryty uzyskał Złote Godło QI za Najwyższej Jakości Produkt

Z dumą przekazujemy najnowsze dobre wieści, że nasz zawias ukryty jest niesamowity ! Został nagrodzony Złotym Godłem QI w programie Produkt Najwyższej Jakości Quality International 2021.
Kapituła Programu wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem WALA Sp. z o.o. w doskonaleniem procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach  działalności, a zwłaszcza w zakresie jakości produktów.

Klamka magnetyczna z zamkiem toaletowym

01-06-2021

Klamka magnetyczna z zamkiem toaletowym

Klamka magnetyczna przeznaczona jest do drzwi szklanych.

Blokada B1 czyli zamek toaletowy posiada również system bezpieczeństwa pozwalający otworzyć drzwi z zewnatrz.

W ofercie mamy również zaczepy oraz zawiasy do tafli szklanych. 

 

UWAGA nowe KLAMKI !
UWAGA nowe KLAMKI !UWAGA nowe KLAMKI !

19-04-2021

UWAGA nowe KLAMKI !

Z radością pragniemy zaprezentować Państwu nowe klamki H6 i H7
Piorunująco piękny, subtelny a jednocześnie silny design, oraz profesjonalne wykonanie sprawią, że każdy będzie zadowolony z wyboru.
Klamki doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju drzwi,
w zastosowaniu zarówno domowym jak i firmowym. 
Koniecznie sprawdź szczegóły !
Teraz !
 

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

30-03-2021

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Szanowni Państwo,

Składając najszczersze życzenia świąteczne, 
pragniemy poinformować, że w dniach 02.04 – 05.04 nasza firma będzie nieczynna.
Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu realizacji zleceń i dostaw.

Jednocześnie miło nam oznajmić,
że po świętach szykujemy dla Państwa niespodziankę,
w naszej ofercie ukaże się nowa klamka . . . cdn. . .

 

Nowe warianty EKEY INTEGRA w naszej ofercie!
Nowe warianty EKEY INTEGRA w naszej ofercie!Nowe warianty EKEY INTEGRA w naszej ofercie!

23-03-2021

Nowe warianty EKEY INTEGRA w naszej ofercie!

- możliwość zapisania do 99 odcisków palców,
- możliwość sterowania od 1 do 3 funkcji - dom, brama, system alarmowy, 
- eleganckie i bezpieczne rozwiązanie do domu i do firmy,
- opcja podłączenia do systemu "inteligentny dom",
- montaż do uchwytów WALA serii Q  50x25,
- przyjazna administracja użytkownika,
- sprawdź naszą aktualną ofertę !

Nowy uchwyt D90!
Nowy uchwyt D90!Nowy uchwyt D90!

23-02-2021

Nowy uchwyt D90!

- klasyczny uchwyt serii D teraz w nowym wydaniu,
- uchwyt D90 dostępny w wariancie rury Ø45x25,
- wykonany ze stali nierdzewnej w gatunku 316,
- łączy prostotę z elegancją,
- idealnie wpasowuje się w panujące trendy,
- sprawdź szczegóły!

Firma Wala po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2020

28-01-2021

Firma Wala po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2020

Firma Wala po raz jedenasty znalazła się wśród przedsiębiorstw, które otrzymały prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2020. Nagrodę przyznała redakcja dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”- organizatora rankingu najbardziej dynamicznych, małych i średnich firm w Polsce. O miejscu na liście rankingowej decyduje istotny wzrost obrotów, osiągnięcie zysku w ciągu ostatnich lat oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Nowe uchwyty aluminiowe z tralką drewnianą!

13-01-2021

Nowe uchwyty aluminiowe z tralką drewnianą!

- uchwyty PA10D i PA45D w wariancie Ø30 i Ø40,
- wykonane z aluminium z możliwością lakierowania we wszystkich kolorach z palety RAL lub jako anodowane (anoda naturalna, anoda czarna),
- uchwyt wzbogaca tralka drewniana wykonana z dębu,
- sprawdź szczegóły!

Złoty Certyfikat dla firmy WALA

04-01-2021

Złoty Certyfikat dla firmy WALA

Firma Wala po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodności Płatniczej. Nasza firma jest uczestnikiem Programu Rzetelna Firma od 2008roku. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Zachęcamy do dalszej współpracy.

Nowy wariant uchwytów z grubą rysa!

04-11-2020

Nowy wariant uchwytów z grubą rysa!

- uchwyt aluminiowy z grubą rysą dostępny teraz również w wariancie QA90-F,
- możliwość wyboru kolorystycznego spośród trzech wariantów: anoda naturalna, anoda czarna oraz INOX (C-31),
- szeroki zakres wyboru rur, uchwytów anodowanych, odpowiadający potrzebą każdego klienta, 
- utrzymane w oryginalnej stylistyce i dostosowane do aktualnych potrzeb rynku,
- nowoczesny szlif wyróżniający się w każdym miejscu,
- pochwyty stanowią elegancki dodatek podkreślający atrakcyjność i estetykę drzwi,
- sprawdź nas!

Już niedługo w ofercie nowa klamka!

23-10-2020

Już niedługo w ofercie nowa klamka!

Z przyjemnością informujemy, że już niedługo w naszej ofercie pojawi się nowa klamka do drzwi aluminiowych.

Nowe możliwości uchwytów KA1
Nowe możliwości uchwytów KA1

09-09-2020

Nowe możliwości uchwytów KA1

- innowacyjne elementy wykończeniowe uchwytów KA1,
- możliwość zastosowania elektroniki: czytnik linii papilarnych, sensor dotyku, mikrosensor i mikroprzełącznik,
- do wyboru wariant umieszczenia mikroprzełącznika - widoczny i ukryty,
- nowoczesny design połączony z komfortem użytkowania,
- precyzyjne wykonanie,
- jakość, nowoczesność i komfort użytkowania w jednym,
- sprawdź nas!

Nowa klamka magnetyczna!

14-07-2020

Nowa klamka magnetyczna!

Nowa klamka magnetyczna do tafli szklanej!
- dostępna w dwóch wariantach rękojeści H4 i H5,
- do wyboru klamka o szerokości: 26, 32, 36 i 40mm,
- możliwość dopasowania kolorystycznego z szerokiej gamy palety RAL lub anodowane.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2019

06-07-2020

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2019

Nieprzerwanie od 2010 roku firmie Wala przyznawany jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, potwierdzający wysoką stabilność finansową i zaufanie w biznesie. Kolejny Certyfikat przyznano firmie Wala za miniony 2019rok.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Uchwyty aluminiowe z grubą rysą już dostępne!

16-06-2020

Uchwyty aluminiowe z grubą rysą już dostępne!

Nowe uchwyty PA-F oraz QA-F!

- PA10-F i PA45-F w wariancie Ø30 i Ø40,
- QA10-F, QA45-F, QA45RX-F w wariancie 40x20 i 40x40,
- QA10RX-F w wariancie 40x40,
- uchwyty dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: anoda naturalna, anoda czarna oraz INOX (C-31),
- nowoczesny szlif.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Uchwyty serii D już w ofercie!

23-03-2020

Uchwyty serii D już w ofercie!

Nowe uchwyty serii D: DP10, DP10-S2, DP10R, DP10R-S2, DP45, DP45-S2, DP45R, DP45R-S2, DQ10, DQ10-S2, DQ10R, DQ10R-S2, DQ45, DQ45-S2, DQ45R, DQ45R-S2, DQS.

Uchwyty serii D wykonane ze stali nierdzewnej w gatunku 316, o rurze Ø45x25.
Wytwarzane są w wymiarach: L=150- 2100 Xmax=1300
Uchwyt DQS ma wymiary: X=830mm, L=960mm, C=40mm, Ø45x25.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolejny raz Firma Wala laureatem prestiżowych nagród

03-01-2020

Kolejny raz Firma Wala laureatem prestiżowych nagród

Redakcja pisma gospodarczego Puls Biznesu w popularnym rankingu po raz dziesiąty uhonorowała firmę Wala prestiżową nagrodą „ Gazela Biznesu 2019”. Pozycja na liście Gazel zależy od osiągniętych wyników, a konkretnie od wypracowanego w ciągu ostatnich lat przyrostu obrotu.

Wala należy również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2020 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość w naszym kraju.

Już niedługo w ofercie rolka jednorzędowa!

26-11-2019

Już niedługo w ofercie rolka jednorzędowa!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już niebawem w Naszej ofercie pojawi się nowa rolka jednorzędowa.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2018

23-07-2019

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2018

Firmie Wala przyznano za kolejny miniony rok 2018 Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, potwierdzający nieprzerwanie od 2010 roku wysoką stabilność finansową i zaufanie w biznesie.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Kolejna nagroda dla firmy Wala

18-06-2019

Kolejna nagroda dla firmy Wala

Firma Wala po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodności Płatniczej. Nasza firma jest uczestnikiem Programu Rzetelna Firma od 2008roku. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Zachęcamy do dalszej współpracy.

Firma Wala po raz kolejny laureatem prestiżowej nagrody

07-02-2019

Firma Wala po raz kolejny laureatem prestiżowej nagrody

Firma Wala po raz dziewiąty znalazła się wśród przedsiębiorstw, które otrzymały prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2018. Nagrodę przyznała redakcja dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”- organizatora rankingu najbardziej dynamicznych, małych i średnich firm w Polsce. O miejscu na liście rankingowej decyduje istotny wzrost obrotów, osiągnięcie zysku przez trzy pełne lata oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Wala po raz kolejny dołączyła również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2019 - polskich firm, o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2017

12-06-2018

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2017

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny przyznany nam został Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za wysoką stabilność finansową.

Zapraszamy do dalszej współpracy.

Kolejny raz Firma Wala laureatem prestiżowych nagród

20-02-2018

Kolejny raz Firma Wala laureatem prestiżowych nagród

Redakcja pisma gospodarczego Puls Biznesu w popularnym rankingu po raz ósmy uhonorowała firmę Wala prestiżową nagrodą „ Gazela Biznesu 2017”. Pozycja na liście Gazel zależy od osiągniętych wyników, a konkretnie od wypracowanego w ciągu ostatnich lat przyrostu obrotu. Wala należy również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2018 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość w naszym kraju. Kolejny wyróżnienie za dynamiczny i efektywny rozwój przyznał firmie Instytut Europejskiego Biznesu w jubileuszowej XII edycji konkursu Gepard Biznesu 2017.

 

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2016

31-05-2017

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2016

Firmie Wala przyznano za kolejny miniony rok 2016 Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, potwierdzający nieprzerwanie od 2010 roku wysoką stabilność finansową i zaufanie w biznesie.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Firma Wala od lat laureatem prestiżowych nagród

28-02-2017

Firma Wala od lat laureatem prestiżowych nagród

Firma Wala po raz siódmy znalazła się wśród przedsiębiorstw, które otrzymały prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2016. Nagrodę przyznała redakcja dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”- organizatora rankingu najbardziej dynamicznych, małych i średnich firm w Polsce. O miejscu na liście rankingowej decyduje istotny wzrost obrotów, osiągnięcie zysku przez trzy pełne lata oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. To niezwykłe wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność firmy.

Po raz kolejny firma dołączyła również do zaszczytnego grona Diamentów Forbesa 2017 - polskich firm, o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa. Organizatorem rankingu jest miesięcznik Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska . To drugie obok Gazeli Biznesu wyróżnienie dla Spółki Wala za osiągnięte wyniki finansowe otrzymane w ostatnim czasie.

Uzyskanie prestiżowych nagród jest niezwykle cenne, gdyż świadczy o nieustannym rozwoju i potwierdza mocną pozycję firmy Wala na rynku.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2015

22-07-2016

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny został nam przyznany Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności za rok 2015.

Zapraszamy do dalszej współpracy.

Ocena zgodności WE dla uchwytów z elektroniką

11-07-2016

Ocena zgodności WE dla uchwytów z elektroniką

Pragniemy poinformować, że nasze uchwyty z elektroniką zostały sprawdzone pod kątem zgodności z Polskimi Normami i Dyrektywą Maszynową i zostały w pełni dopuszczone do eksploatacji z nadaniem oznaczenia CE na wyrobie. W dziale do pobrania pełna ocena zgodności. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do kupowania naszych wyrobów.

WALA laureatem prestiżowych nagród

11-05-2016

WALA laureatem prestiżowych nagród

Redakcja pisma gospodarczego Puls Biznesu w popularnym rankingu po raz szósty uhonorowała firmę Wala prestiżową nagrodą „ Gazela Biznesu 2015”. Pozycja na liście Gazel zależy od osiągniętych wyników, a konkretnie od wypracowanego w ciągu ostatnich lat przyrostu obrotu. Wala należy również do elitarnego grona Diamentów Forbesa 2016 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość w naszym kraju. Kolejny wyróżnienie za dynamiczny i efektywny rozwój przyznał firmie Instytut Europejskiego Biznesu w jubileuszowej X edycji konkursu Gepard Biznesu 2015, oraz tytuły Efektywna Firma i Mocna Firma Godna Zaufania.

Zawias do tafli szklanej WTA i WTB - raport z badań

20-03-2016

Zawias do tafli szklanej WTA i WTB - raport z badań

Z radością pragniemy poinformować, że do grona produktów klasyfikowanych WALA, dołączył zawias do tafli szklanej WTA oraz WTB. Pełny raport z badań znajduje się w dziale do pobrania, a obok strona tytułowa z klasyfikacją.

Certyfikat stałości właściwości użytkowych - aktualizacja 07.03.2016

07-03-2016

Certyfikat stałości właściwości użytkowych - aktualizacja 07.03.2016

W dziale do pobrania jest już dostępny najnowszy certyfikat stałości właściwości użytkowych poszerzony o nowe produkty firmy WALA.

Certyfikat stałości właściwości użytkowych

25-11-2015

Certyfikat stałości właściwości użytkowych

Pragniemy poinformować, że można już pobrać najnowszy certyfikat ITB stałości właściwości użytkowych, wzbogacony o możliwość zastosowania naszego zawiasu rolkowego WR w drzwiach przeciwpożarowych i w drzwiach na drogach ewakuacyjnych. Zachęcamy do stosowania zawiasu rolkowego w nowych typach zabudowy przeciwpożarowej.

Aprobata techniczna ITB na uchwyty drzwiowe WALA

20-11-2015

Aprobata techniczna ITB na uchwyty drzwiowe WALA

W dziale do pobrania znajduje się pełny raport Aprobaty Technicznej Instytutu Techniki Budowalnej dla uchwytów drzwiowych WALA. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

 

Certyfikat wiarygodności finansowej

24-07-2015

Certyfikat wiarygodności finansowej

Pragniemy poinformować, że firma WALA otrzymała nowy Certyfikat Wiarygodności Finansowej na podstawie danych finansowych za rok 2014.

Certyfikat zgodności WE

24-06-2013

Certyfikat zgodności WE

IFT ROSENHEIM - badanie zawiasu rolkowego

28-05-2013

IFT ROSENHEIM - badanie zawiasu rolkowego

Certyfikat zgodności WE

17-02-2011

Certyfikat zgodności WE

Zgodnie z Dyrektywą dotyczącą wyrobów Budowlanych Rady Wspólnot Europejskich nr 89/106/EWG z dnia 21 grudnia 1988 roku, stwierdza się, że ZAWIASY CZOPOWE PRZYKRĘCANE WALA DO DRZWI NA DROGACH EWAKUACYJNYCH produkowane i wprowadzane do obrotu przez firmę Wala Sp. z o. o. w którym producent wdrożył zakładową kontrole produkcji i prowadzi badania próbek pobranych w tym zakładzie zgodnie z planem badań. Jednostka notyfikowana – Instytut Techniki Budowlanej – przeprowadziła wstępne badania typu w celu określenia właściwości wyrobu oraz wstępną inspekcję zakładowej kontroli produkcji. Niniejszy certyfikat potwierdza, że producent spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności i wyrób posiada własności użytkowe opisane w załączniku ZA normy EN 1935:2002 + zmiana EN 1935:2002/AC:2003

IFT ROSENHEIM - badanie

17-02-2011

IFT ROSENHEIM - badanie

Rygiel nawierzchniowy badanie typu

15-07-2011

Rygiel nawierzchniowy badanie typu

Rygiel wpuszczany badanie typu

15-07-2011

Rygiel wpuszczany badanie typu

Raport z badan zawias WS 2-skrz

20-07-2011

Raport z badan zawias WS 2-skrz

Raport z badan zawias WS 3-skrz

20-07-2011

Raport z badan zawias WS 3-skrz

Raport z badań zawias WX 2 i 3-skrz

20-07-2011

Raport z badań zawias WX 2 i 3-skrz

Raport z badań klamka

20-07-2011

Raport z badań klamka

Raport z badań zawias SWW 2-skrz

20-07-2011

Raport z badań zawias SWW 2-skrz

Raport z badań zawias SWW 3-skrz

20-07-2011

Raport z badań zawias SWW 3-skrz

Kontakt

Wala Spółka z o.o. - Producent okuć do drzwi

mail: wala@wala.pl

 43-365 Wilkowice, ul.Parkowa 16, Polska

Telefony

Tel.: +48 33 827 23 90
Tel.: +48 691 80 30 10 
GSM: +48 725 70 80 30 
Tel.: +48 33 827 23 90 (92-99)
Fax.: +48 33 827 23 91

Doradca techniczno-handlowy

Tel.: +48 33 827 23 95
Tel.: +48 33 443 42 69
GSM: +48 607 686 157
GSM: +48 726 507 050

 

Dział sprzedaży tereny północne

Sebastian Imielski
Tel.: +48 33 443 22 03
GSM: +48 726 80 70 60

Katarzyna Zoń
Tel.: +48 33 443 22 04
GSM: +48 726 80 70 70 

Dział sprzedaży tereny południowe

Natalia Jakubiec
Tel.: +48 33 443 22 02
GSM: +48 726 80 70 50 

Adam Adamiec
Tel.: +48 33 443 22 01
GSM: +48 721 80 20 80

Napisz do nas

Zanim wyślesz formularz zapoznaj się z informacją o Administratorze danych osobowych oraz z zasadami przetwarzania danych osobowych.
Twoja zgoda jest dobrowolna, jest jednak niezbędna abyśmy mogli się z Tobą kontaktować wybraną drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrazisz zgody, nie będziemy mogli kontaktować się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób.
Zanim wyślesz formularz kontaktowy zapoznaj się z naszą "Polityką prywatności".


 

Partnerzy

 

WALA Sp. z o.o. to czołowy Polski producent okuć do drzwi.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku,
nieustannie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii,
tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy o ich precyzyjne wykonanie.
Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię. 
Oferta naszej firmy obejmuje okucia do drzwi w pełnej gamie.
Stworzymy dla Ciebie uchwyt, rygiel, okucia do szkła, zawiasy,
może być też klasyczna klamka, gałka, szyld, oraz nowoczesne rozwiązanie,
czyli systemy kontroli dostępu wkomponowane w uchwyt.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
stosowanych w tej gałęzi przemysłu,przy użyciu materiałów najwyższej jakości,
oraz z dbałością o szczegóły wykonania każdego produktu i komponentu.
Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach
podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe,
a także są chronione prawem patentowym.
Nasze produkty posiadają europejski certyfikat jakości CE.
Firma co rok jest laureatem istotnych i wysoko cenionych nagród biznesowych
świadczących o wiarygodności i rzetelności
oraz uzyskuje międzynarodowe certyfikaty dla produktów najwyższej jakości.