Zawiasy do drzwi

Zobacz ofertę

Uchwyt do drzwi

Zobacz ofertę

Systemy kontroli dostępu

Zobacz ofertę

Klamka / Gałka / Szyld

Zobacz ofertę

Rygiel do drzwi

Zobacz ofertę

Okucia do szkła

Zobacz ofertę

Zawiasy do drzwi

Znajdź idealne zawiasy do drzwi. Zawiasy WALA to trwałe, certyfikowane rozwiązania, pasujące do domu lub biura.

Zawiasy do drzwi to niezbędny element, który sprawia, że drzwi działają i spełniają swoją funkcję. Ważne, aby okucia do drzwi były najwyższej jakości, co przełoży się na długość i jakość użytkowania. Zawiasy należy dopasować pod względem gabarytów drzwi i ich przeznaczenia. Pomoże w tym nasz interaktywny kalkulator doboru zawiasów.

 

ZAWIASY DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Zawiasy do drzwi zewnętrznych powinny być najwyższej klasy użytkowej. Świadczy to o tym, że są odporne na odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne, oraz wpływ czynników środowiska. Zawiasy do drzwi zewnętrznych powinny wykazywać wysoki poziom bezpieczeństwa przeciwwłamaniowego. Konstrukcja zawiasu wykonana w sposób, który uniemożliwia demontaż zawiasu na drzwiach zamkniętych. Prawdopodobnie żadna niepowołana ingerencja nie powinna wpłynąć na wytrzymałość i trwałość zawiasów WALA.

 

  • Wieloletnie doświadczenie w produkcji zawiasów,
  • Nieustanne szkolenia z zakresu nowych technologii,
  • Przemyślana i przetestowana konstrukcja,
  • Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości,
  • Dbałość o szczegóły i precyzję wykonania,
  • Badania w międzynarodowych instytucjach naukowych,
     

To czynniki, które pozwalają nam tworzyć jedne z najlepszych zawiasów do drzwi dostępnych na rynku. WALA to producent zawiasów najwyższej klasy, które uzyskały patenty innowacyjności oraz certyfikaty stałości właściwości użytkowych. Prawie wszystkie zawiasy produkowane przez WALA, mogą być stosowane na drzwiach ewakuacyjnych. Przeznaczenie do użytku publicznego lub prywatnego, z samozamykaczem lub bez - to parametry ważne przy doborze zawiasów. Istotną kwestią jest też system profilu. Różne zawiasy przeznaczone są do różnych systemów drzwiowych. 

 

Zawiasy do drzwi WALA dzielą się na dwie podstawowe kategorie:

Oferta w kategorii zawiasy do drzwi z PCV na ten moment jest jeszcze skromna. Obejmuje 3 zawiasy, które różnią się od siebie głównie wielkością i maksymalnym możliwym obciążeniem. Kategoria zawiasy do drzwi aluminiowych jest rozbudowana i dzieli się na kilka rodzajów zawiasów.

 

OKUCIA DO DRZWI - WYBIERZ IDEALNE ROZWIĄZANIE

 

ZAWIASY UKRYTE

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zawiasy ukryte. Najbardziej istotna cecha charakteryzująca zawiasy ukryte jest taka, że nie w ogóle ich nie widać. Dopiero gdy otworzymy drzwi, zobaczyć możemy zawias. Kryje się częściowo w ościeżnicy drzwiowej i częściowo w skrzydle drzwi. Na drzwiach o nietuzinkowym designie, gdzie istotną kwestią jest, aby nie zaburzyć estetyki panelu drzwiowego. Tam właśnie zawiasy ukryte doskonale się wkomponują i znikną. Zawias ukryty WU dostał nagrodę QI-Quality International 2021 w kategorii- Produkt Najwyższej Jakości. 

 

ZAWIASY NAWIERZCHNIOWE

Zawiasy z tej kategorii to prawdopodobnie najczęściej stosowane okucia do drzwi, jakie można spotkać w przestrzeni. Zawiasy WX mogą być montowane na drzwiach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych. Dlatego często są montowane na drzwiach użyteczności publicznej. Zawiasy nawierzchniowe jak sama nazwa wskazuje, znajdują się na wierzchu drzwi i występują w kilku wariantach. Symetryczny, niesymetryczny i kątowy, a każdy z nich może być 2-skrzydełkowy lub 3-skrzydełkowy. W zależności od użytego systemu profili można dobrać odpowiedni zawias. Łatwy i szybki w montaż oraz płynna regulacja na 3 płaszczyznach pozwala wygodnie dopasować skrzydło do ościeżnicy. Wszystkie zawiasy nawierzchniowe posiadają certyfikat stałości użytkowej i wykazują wysoką wytrzymałość i trwałość. 

 

ZAWIASY ROLKOWE 

Zawiasy rolkowe mają charakterystyczny wygląd rolki, są smukłe i prezentują się skromnie. Natomiast są to okucia do drzwi najwyższej klasy, które wytrzymują duże obciążenia. Wszystkie rolki to zawiasy do drzwi ewakuacyjnych, a najstarszy WR może być zamontowany na drzwiach przeciwpożarowych. Zawiasy rolkowe posiadają szeroki zakres dopasowania do różnych systemów, szybki i łatwy montaż oraz płynna regulacja to ważne atuty. Zawiasy rolkowe posiadają zróżnicowany system mocowań, dobierany zależnie m.in. od gabarytów i przeznaczenia drzwi. 
 

ZAWIASY DO SZKŁA

Drzwi ze szkła hartowanego mogą być stosowane w budynkach o przeznaczeniu prywatnym i publicznym. Szklane drzwi są doskonałym rozwiązaniem do biura, do mieszkania, ale też do centrum handlowego. Aby drzwi funkcjonowały poprawnie, konieczne są specjalistyczne zawiasy do szkła. W ofercie posiadamy dwa zawiasy do drzwi szklanych. WTA i WTB, system działania jest ten sam, a różnią się one tylko maskownicą. Zawiasy do szkła mają piękny design, ponadczasowe kształty, a mechanizm działa bez zarzutu. Okucia do drzwi ze szkła będą tworzyć spójną całość, jeśli zastosujemy wszędzie to samo wykończenie. 

 

ZAWIASY WALA DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Drzwi zewnętrzne oprócz funkcji zabezpieczającej budynek powinny też spełniać walory wizualne. Stanowią frontowy element zapraszający do budynku, więc dobrze, aby komponowały się z elewacją i konstrukcją obiektu. Całość ma stworzyć przyciągający design, a zawiasy wkomponowane w styl drzwi, mają dodać charakteru, nie zaburzając estetyki. Różne zawiasy posiadają różne możliwości wykończenia. Podstawowa powłoka INOX, pełna paleta RAL, naturalna, srebrna lub czarna ANODA ze szlifem, ale też sublimacja imitująca drewno. W ostatnim czasie często poszukiwane są czarne zawiasy. Niezależnie od wybranego rodzaju zawiasu, każdy możemy wykończyć tak, aby był to czarny zawias. W ofercie WALA znaleźć można także zawiasy do okien, czyli zawiasy połaciowe. Większość zawiasów posiada dedykowane szablony do wiercenia, które zdecydowanie ułatwiają montaż. Każdy zawias do drzwi ma załączoną szczegółową instrukcję montażu i regulacji. 

 

ZAWIASY WALA TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO!

 

Kontakt

Wala Spółka z o.o. - Producent okuć do drzwi

mail: wala@wala.pl

 43-365 Wilkowice, ul.Parkowa 16, Polska

Telefony

Tel.: +48 33 827 23 90
Tel.: +48 691 80 30 10 
GSM: +48 725 70 80 30 
Tel.: +48 33 827 23 90 (92-99)
Fax.: +48 33 827 23 91

Doradca techniczno-handlowy

Tel.: +48 33 827 23 95
Tel.: +48 33 443 42 69
GSM: +48 607 686 157
GSM: +48 726 507 050

 

Dział sprzedaży tereny północne

Sebastian Imielski
Tel.: +48 33 443 22 03
GSM: +48 726 80 70 60

Katarzyna Zoń
Tel.: +48 33 443 22 04
GSM: +48 726 80 70 70 

Dział sprzedaży tereny południowe

Natalia Jakubiec
Tel.: +48 33 443 22 02
GSM: +48 726 80 70 50 

Adam Adamiec
Tel.: +48 33 443 22 01
GSM: +48 721 80 20 80

Napisz do nas

Zanim wyślesz formularz zapoznaj się z informacją o Administratorze danych osobowych oraz z zasadami przetwarzania danych osobowych.
Twoja zgoda jest dobrowolna, jest jednak niezbędna abyśmy mogli się z Tobą kontaktować wybraną drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrazisz zgody, nie będziemy mogli kontaktować się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób.
Zanim wyślesz formularz kontaktowy zapoznaj się z naszą "Polityką prywatności".


 

Partnerzy

 

WALA Sp. z o.o. to czołowy Polski producent okuć do drzwi.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku,
nieustannie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii,
tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy o ich precyzyjne wykonanie.
Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię. 
Oferta naszej firmy obejmuje okucia do drzwi w pełnej gamie.
Stworzymy dla Ciebie uchwyt, rygiel, okucia do szkła, zawiasy,
może być też klasyczna klamka, gałka, szyld, oraz nowoczesne rozwiązanie,
czyli systemy kontroli dostępu wkomponowane w uchwyt.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
stosowanych w tej gałęzi przemysłu,przy użyciu materiałów najwyższej jakości,
oraz z dbałością o szczegóły wykonania każdego produktu i komponentu.
Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach
podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe,
a także są chronione prawem patentowym.
Nasze produkty posiadają europejski certyfikat jakości CE.
Firma co rok jest laureatem istotnych i wysoko cenionych nagród biznesowych
świadczących o wiarygodności i rzetelności
oraz uzyskuje międzynarodowe certyfikaty dla produktów najwyższej jakości.