Zawiasy do drzwi

Zobacz ofertę

Uchwyt do drzwi

Zobacz ofertę

Systemy kontroli dostępu

Zobacz ofertę

Klamka / Gałka / Szyld

Zobacz ofertę

Rygiel do drzwi

Zobacz ofertę

Okucia do szkła

Zobacz ofertę

Uchwyt do drzwi - Seria S / SA

Obecnie uchwyty do drzwi coraz częściej zastępują klasyczną klamkę czy gałkę. Nie jest to nowy trend, ale z pewnością coraz bardziej popularny. Rozwiązanie to jest nowoczesne i praktyczne. W codzienności użytkowanie uchwytu do otwierania drzwi jest bardzo wygodne. WALA nieustannie kreuje trendy, rozwijając wachlarz produktów. W ostatnim czasie w ofercie ukazała się nowa seria pochwytów - "S".

Uchwyty do drzwi serii S mimo swego klasycznego wyglądu, wyróżniają się pewną istotną cechą. Nóżki zostały wykonane z profilu o tych samych wymiarach co rura uchwytu. Zabieg ten sprawia, że pochwyty S bardzo efektownie prezentują się na drzwiach. Bryła antaby jest spójna i perfekcyjnie wyważona. Nóżka uchwytu zlicowana z rurą daje wrażenie eleganckiej i harmonijnej całości. 

POCHWYT ze stali nierdzewnej

Linia S to uchwyty klasyczne, wykonane ze stali nierdzewnej 304 lub 316. Zaleca się wybór stali 316 w miejscach szczególnie zanieczyszczonych lub takich jak: obszary przemysłowe, strefy nadmorskie, baseny, pomieszczenia o podwyższonej wilgotności i temperaturze . Stal 316 wykazuje większą odporność na korozję, dlatego lepiej sprawdzi się na drzwiach w wymagających miejscach. Utrzymując materiał w dobrej kondycji, można mieć pewność, że pochwyty posłużą bardzo wiele lat. Wystarczy podejść z odpowiednią dbałością do konserwacji oraz czyścić dedykowanymi środkami do stali nierdzewnej.

Seria S została stworzona z profili kwadratowych i prostokątnych o wymiarach 40×20 oraz 50×25. Wyjątkowo postawione krótszym bokiem do frontu, czyli kolokwialnie mówiąc, "na sztorc". Uchwyt do drzwi w tej wersji przedstawia się niezwykle elegancko. Jest smukły i minimalistyczny od frontu, natomiast patrząc z boku, proporcjonalny i spójny. Dzięki takiemu ustawieniu rury uzyskujemy większą sztywność uchwytu. Możemy wykonać większe rozstawy dla uchwytów wykonanych z rury prostokątnej przy zachowaniu wizualnej „lekkości” uchwytu.

CZARNY UCHWYT z aluminium

Jeden z aktywnych trendów w okuciach do drzwi to właśnie czarne uchwyty. Zwykle wiąże się to z zastosowaniem całej kolekcji czarnych okuć.  Czarne zawiasy do drzwi, czarna klamka lub gałka, czarny szyldzik, czarny uchwyt. Możliwe są wszystkie odcienie czerni, zawarte w palecie RAL. Zaczynając od głębokiej czerni 9005, poprzez ciepłe zabarwienia 8077, aż po szary antracyt 7016.

Prestiżowym wykończeniem jest naturalna lub czarna ANODA ze szlifem F-40. Efekt doprawdy poWALAjący. Czarny uchwyt z charakterystyczną rysą. Niezwykle przyjemne w dotyku matowe wykończenie. Oczywiście nie musimy ograniczać się do koloru czarnego. Wachlarz lakierów proszkowych jest bardzo szeroki, zawiera wszystkie kolory tęczy w kilku odcieniach. Poza tym w grę wchodzą inne powłoki np. INOX i elekropoler.

POCHWYT DO DRZWI ZE SZKŁA

Nowe uchwyty S mogą być zastosowane na drzwiach ze szkła. Wystarczy dobrać odpowiednie mocowanie. Na szkle dwustronny uchwyt do drzwi, doskonale sprawdzi się m.in. w pomieszczeniach biurowych. Możliwe jest również zastosowanie uchwytu jednostronnie, uzupełniając go klamką magnetyczną lub zamkiem do drzwi ze szkła. Znakomita większość uchwytów WALA może być zamontowana do drzwi ze szkła. Mocowanie do tafli pozwala na montaż wymarzonego uchwytu na szklanych drzwiach.

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU W UCHWYTACH DO DRZWI

Uchwyty do drzwi serii S pozwalają na uszlachetnienie czytnikiem linii papilarnych, klawiaturą numeryczną oraz sensorami dotyku. Przy modelach z rury prostokątnej ustawionych wertykalnie, jest to możliwe w wyznaczonych miejscach.

Należy tylko podjąć decyzję czy z lewej, czy z prawej strony rury będzie urządzenie. Natomiast w kwestii podświetlenia, klient ma pełną dowolność. Taśma LED, kwadratowe czy okrągłe punkty LED w wybranych kolorach. W taki sposób dopracowany uchwyt do drzwi jest swoistą biżuterią dla budynku. W marzeniach o idealnym domu powinien pojawić się taki właśnie szczegół. Nowoczesny, zgrabny, podświetlony, czarny uchwyt z systemami kontroli dostępu. 

Aby ułatwić projektantom i architektom realizację ludzkich marzeń, WALA udostępnia pliki BIM z modelami 3D uchwytów nowej serii S. Pliki z pozostałymi uchwytami z oferty można pobrać bezpośrednio z folderu BIM, znajdującego się przy niemalże każdym uchwycie, lub z portalu ARCHISPACE  https://www.archispace.pl/node/174030_WALA_Sp_z_o_o_Uchwyty_do_drzwi 

Kontakt

Wala Spółka z o.o. - Producent okuć do drzwi

mail: wala@wala.pl

 43-365 Wilkowice, ul.Parkowa 16, Polska

Telefony

Tel.: +48 33 827 23 90
Tel.: +48 691 80 30 10 
GSM: +48 725 70 80 30 
Tel.: +48 33 827 23 90 (92-99)
Fax.: +48 33 827 23 91

Doradca techniczno-handlowy

Tel.: +48 33 827 23 95
Tel.: +48 33 443 42 69
GSM: +48 607 686 157
GSM: +48 726 507 050

 

Dział sprzedaży tereny północne

Sebastian Imielski
Tel.: +48 33 443 22 03
GSM: +48 726 80 70 60

Katarzyna Zoń
Tel.: +48 33 443 22 04
GSM: +48 726 80 70 70 

Dział sprzedaży tereny południowe

Natalia Jakubiec
Tel.: +48 33 443 22 02
GSM: +48 726 80 70 50 

Adam Adamiec
Tel.: +48 33 443 22 01
GSM: +48 721 80 20 80

Napisz do nas

Zanim wyślesz formularz zapoznaj się z informacją o Administratorze danych osobowych oraz z zasadami przetwarzania danych osobowych.
Twoja zgoda jest dobrowolna, jest jednak niezbędna abyśmy mogli się z Tobą kontaktować wybraną drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrazisz zgody, nie będziemy mogli kontaktować się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób.
Zanim wyślesz formularz kontaktowy zapoznaj się z naszą "Polityką prywatności".


 

Partnerzy

 

WALA Sp. z o.o. to czołowy Polski producent okuć do drzwi.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku,
nieustannie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii,
tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy o ich precyzyjne wykonanie.
Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię. 
Oferta naszej firmy obejmuje okucia do drzwi w pełnej gamie.
Stworzymy dla Ciebie uchwyt, rygiel, okucia do szkła, zawiasy,
może być też klasyczna klamka, gałka, szyld, oraz nowoczesne rozwiązanie,
czyli systemy kontroli dostępu wkomponowane w uchwyt.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
stosowanych w tej gałęzi przemysłu,przy użyciu materiałów najwyższej jakości,
oraz z dbałością o szczegóły wykonania każdego produktu i komponentu.
Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach
podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe,
a także są chronione prawem patentowym.
Nasze produkty posiadają europejski certyfikat jakości CE.
Firma co rok jest laureatem istotnych i wysoko cenionych nagród biznesowych
świadczących o wiarygodności i rzetelności
oraz uzyskuje międzynarodowe certyfikaty dla produktów najwyższej jakości.