Zawiasy do drzwi

Zobacz ofertę

Uchwyt do drzwi

Zobacz ofertę

Systemy kontroli dostępu

Zobacz ofertę

Klamka / Gałka / Szyld

Zobacz ofertę

Rygiel do drzwi

Zobacz ofertę

Okucia do szkła

Zobacz ofertę

Klamka / Gałka / Szyld - KLAMKA

Klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych marki WALA to produkty, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, pełną dbałością o detale i oferujące klientom wiele wartości. Nasza oferta stanowi nie tylko gwarancję trwałości i solidności, lecz również zapewnia użytkownikom satysfakcję z estetycznego designu oraz wyjątkowego komfortu korzystania przez długi czas.

W naszym zróżnicowanym asortymencie klienci znajdą klamki idealnie dostosowane do wnętrza czy elewacji, dzięki bogactwu wzorów i kolorów. Dążymy do nieustannego wprowadzania innowacji, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i ewoluującym potrzebom naszych klientów. Klamki marki WALA nie ograniczają się jedynie do funkcji praktycznych, są także wartością estetyczną, podkreślającą charakter każdego pomieszczenia czy wejścia. Klamki to synonim nie tylko jakości, ale również elegancji i niezawodności. Precyzyjnie zaprojektowany mechanizm oraz użycie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że klamki klasyczne są niezawodne i będą służyć przez wiele lat.

 

KLAMKA Z SZYLDEM — DOSTĘPNE RODZAJE

Oferta klamek do drzwi zapewnia dużą różnorodność zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Klamki są wykonane z niezwykłą starannością, prezentując zarówno proste, ekskluzywne formy, jak i delikatnie wyprofilowane modele, które idealnie wpasowują się w dłoń. 

Firma WALA w swojej bogatej ofercie, posiada kilka rodzajów klamek o różnych cechach i możliwościach:

  • Klamka H1 - klamka prosta z delikatnie zaokrąglonymi skosami
  • Klamka H2 - klamka bezpieczna, zaokrąglona na całej rękojeści
  • Klamka H3 - klamka prosta z miękko ściętym końcem rękojeści
  • Klamka H6 - klamka panelowa pełna, prosta z miękkim zaokrągleniem rogów
  • Klamka H7 - klamka panelowa z wyciętym okienkiem w rękojeści i miękkim zaokrągleniem rogów

Każdy rodzaj klamek pozwala na połączenie z kilkoma rodzajami szyldów, co zwiększa możliwość ich dopasowania do konkretnych potrzeb i preferencji. Klamka z szyldem występować może w wersji długiej lub krótkiej, a także w klasycznym prostokątnym kształcie oraz w opcji bardziej delikatnej z zaokrąglonymi krawędziami.  Klamki do drzwi to rozwiązanie, które zapewnia wiele możliwości zastosowania. Elementy mocujące klamek przystosowane są do drzwi o różnej grubości. Rękojeści klamek zaprojektowane są ze szczególną starannością i wyprofilowane tak, aby dobrze wpasowywały się w dłoń. Okucia po zamocowaniu nie mają ostrych krawędzi, mogących spowodować uraz.

Wprowadzamy do oferty nowe estetyczne ulepszenie dla klamek. Szyldy magnetyczne, które ukrywają śruby mocujące, sprawiają że całość prezentuje się niezwykle estetyczne. Dzięki temu zwiększa się także jakość wizualna całego zestawu. Szyldy M2 i M3 są wzbogacone o maskownicę zamontowaną za pomocą magnesów do szyldu właściwego. Efektem jest ukrycie śrub pod maskownicą, dzięki czemu całość ma gładką niezaburzoną aspektami śrub powierzchnię.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli i wybrania odpowiedniego w zależności od zastosowania i preferencji.

 

KLAMKA DO DRZWI WEWNĘTRZNYCH — NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Klamki do drzwi, niezależnie od tego, czy są przeznaczone dla drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych, cechuje duża różnorodność. Wybór może obejmować różne kształty, designy i kolory. Kluczowym aspektem jest rękojeść i jej wymodelowanie, dzięki czemu doskonale pasuje do dłoni. Dzięki temu użytkowanie drzwi staje się komfortowe i przyjemne, bez względu na to, czy preferujemy prostą, nowoczesną klamkę, czy bardziej ekskluzywną wersję.

Klamka do drzwi wewnętrznych powinna doskonale harmonizować także z stylem wnętrza i nie zakłócać pełnej estetyki drzwi. Dlatego kluczowe jest również odpowiednie dobranie koloru, który idealnie komponuje się z otoczeniem i podkreśla całą aranżację. Klamka WALA może być wykonana w aż 20 kolorach za pomocą lakierów w palecie RAL, a także powłoką INOX lub CHROM MAT. Więcej informacji o dostępnych kolorach znaleźć można w zakładce MATERIAŁ w każdym z produktów.

Jednak w kontekście wyboru klamek, nie można zapominać o kluczowym detalu, jakim jest szyld. Jego długość ma znaczący wpływ na całkowity wygląd drzwi. Może być szyld krótki, co dodaje drzwiom minimalistycznego charakteru. Szyldy krótkie składają się z dwóch osobnych części: górnej, która jest przeznaczona na klamkę oraz dolnej, która służy do zamontowania zamka lub wkładki. Warto pamiętać, że ich podzielona konstrukcja sprawia, że nie ma konieczności montażu obu części. W przypadku nowoczesnych drzwi wewnętrznych często nie stosuje się już szyldu wkładki.

Dostępne są także klamki z długim szyldem, który nadaje im eleganckiego i wyrafinowanego wyglądu. Wybór tej dłuższego rozwiązania często zależy od ogólnego stylu wnętrza oraz indywidualnych preferencji estetycznych. Co więcej, szyldy posiadają różne kształty i rozmiary, mogą być klasycznie prostokątne lub delikatnie zaokrąglone. Warto także zwrócić uwagę na ich szerokość.

 

SPOSOBY KONFIGURACJI KLAMKI DO DRZWI

Kiedy już mamy wybrane klamki do drzwi i szyldy, nadchodzi moment wyboru konkretnego rodzaju konfiguracji. Do wyboru w tym obszarze są wersje klamka-klamka, klamka-gałka lub klamka-uchwyt. W przypadku standardowej konfiguracji klamko-gałka, warto zauważyć, że klamka jest ruchoma, podczas gdy gałka pozostaje w bezruchu. Ponadto, w naszej ofercie dostępna jest również gałka w wersji z ruchomym mechanizmem. Dodatkowo klamki jednostronne, doskonale współgrają z oferowanymi przez nas uchwytami, zamontowanymi po stronie zewnętrznej drzwi. Dzięki temu uzyskać można jednolitą, spójną całość. Wybór sposobu konfiguracji klamki do drzwi to decyzja, która znacząco wpłynie na finalną funkcjonalność i estetykę drzwi, a także na ogólny wystrój wnętrza.

Klamki drzwiowe odgrywają kluczową rolę w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza w miejscach o intensywnym ruchu, gdzie muszą sprostać wyjątkowo wysokim standardom wytrzymałości i funkcjonalności. Dlatego właściwy wybór klamek i ich konfiguracji jest niezwykle istotny, aby zapewnić zarówno praktyczne, jak i estetyczne aspekty drzwi.

 

Klamka do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych WALA to produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły i spełniające wymagania, aby sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom klientów.

 

Kontakt

Wala Spółka z o.o. - Producent okuć do drzwi

mail: wala@wala.pl

 43-365 Wilkowice, ul.Parkowa 16, Polska

Telefony

Tel.: +48 33 827 23 90
Tel.: +48 691 80 30 10 
GSM: +48 725 70 80 30 
Tel.: +48 33 827 23 90 (92-99)
Fax.: +48 33 827 23 91

Doradca techniczno-handlowy

Tel.: +48 33 827 23 95
Tel.: +48 33 443 42 69
GSM: +48 607 686 157
GSM: +48 726 507 050

 

Dział sprzedaży tereny północne

Sebastian Imielski
Tel.: +48 33 443 22 03
GSM: +48 726 80 70 60

Katarzyna Zoń
Tel.: +48 33 443 22 04
GSM: +48 726 80 70 70 

Dział sprzedaży tereny południowe

Natalia Jakubiec
Tel.: +48 33 443 22 02
GSM: +48 726 80 70 50 

Adam Adamiec
Tel.: +48 33 443 22 01
GSM: +48 721 80 20 80

Napisz do nas

Zanim wyślesz formularz zapoznaj się z informacją o Administratorze danych osobowych oraz z zasadami przetwarzania danych osobowych.
Twoja zgoda jest dobrowolna, jest jednak niezbędna abyśmy mogli się z Tobą kontaktować wybraną drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrazisz zgody, nie będziemy mogli kontaktować się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób.
Zanim wyślesz formularz kontaktowy zapoznaj się z naszą "Polityką prywatności".


 

Partnerzy

 

WALA Sp. z o.o. to czołowy Polski producent okuć do drzwi.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku,
nieustannie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii,
tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy o ich precyzyjne wykonanie.
Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię. 
Oferta naszej firmy obejmuje okucia do drzwi w pełnej gamie.
Stworzymy dla Ciebie uchwyt, rygiel, okucia do szkła, zawiasy,
może być też klasyczna klamka, gałka, szyld, oraz nowoczesne rozwiązanie,
czyli systemy kontroli dostępu wkomponowane w uchwyt.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
stosowanych w tej gałęzi przemysłu,przy użyciu materiałów najwyższej jakości,
oraz z dbałością o szczegóły wykonania każdego produktu i komponentu.
Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach
podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe,
a także są chronione prawem patentowym.
Nasze produkty posiadają europejski certyfikat jakości CE.
Firma co rok jest laureatem istotnych i wysoko cenionych nagród biznesowych
świadczących o wiarygodności i rzetelności
oraz uzyskuje międzynarodowe certyfikaty dla produktów najwyższej jakości.